Menu Content/Inhalt
Start
Witamy na stronach Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach
ul. Karczówkowska - ruch dwukierunkowy
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że dziś (27.11) w godzinach wieczornych planowana jest zmiana czasowej organizacji ruchu na ul. Karczówkowskiej.
Na ul. Karczówkowskiej na odcinku do skrzyżowania z ul. bp. Kaczmarka do skrzyżowania z ul. Chęcińską przywrócony zostanie ruch dwukierunkowy.
Zmiana związana jest niemożnością wykonywania zaplanowanych wcześniej asortymentów robót na ul. Karczówkowskiej przez firmę Strabag ze względu na aktualnie panujące warunki atmosferyczne i jest zbieżna z postulatami mieszkańców i przedsiębiorców funkcjonujących w tym obszarze.
Pozostałe elementy czasowej organizacji ruchu w rejonie ul. bp. Kaczmarka pozostają bez zmian. O powtórnym wdrożeniu ruchu jednokierunkowego na wskazanym odcinku będziemy informować w kolejnych komunikatach.
 
Ul. bp. Kaczmarka - zmiany w organnizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z przedsięwzięciem polegającym na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc od dnia 13.11.2023 r. od godzin wieczornych firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. bp. Kaczmarka oraz okolicznych.
- ul. bp. Kaczmarka będzie jednokierunkowa na całej długości tj. od ronda Giedroycia do skrzyżowania z ul. Krakowską . Tym samym nie będzie możliwości wjazdu na rondo Giedroycia z ul. bp. Kaczmarka jadąc do strony ul. Karczówkowskiej.
- Ul. Karczówkowska będzie jednokierunkowa na odcinku od skrzyżowania z ul. Chęcińską do skrzyżowania z bp. Kaczmarka. Objazd do ronda Giedroycia wyznaczono ul. Karczówkowską – Armii Krajowej – Żytnią.
- Objazd do ul. Karczówkowskiej wyznaczono ulicami bp. Kaczmarka – Krakowską – Armii Krajowej.  
- Na ul. bp.. Kaczmarka obowiązywać będą obustronne zakazy zatrzymywania się.
- Zamknięta dla ruchu kołowego zostanie łącznica z ul. Krakowskiej na ul. bp. Kaczmarka.
Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą odwołania.    

Zmieniony ( 06.11.2023. )
 
Ul. Nowy Świat - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 06.11.2023 r. od godzin wieczornych firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ulicy Nowy Świat w ramach przedsięwzięcia polegającego na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc.
Na ulicy Nowy Świat od łącznika nad jezdnią (urząd) do skrzyżowania z ul. Pocieszka obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy oraz zakaz zatrzymywania pojazdów.
Na ulicy Przecznica zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy oraz zakaz zatrzymywania pojazdów po obu stronach ulicy.
Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do odwołania.   
 
Skrzyżowanie ul. Warszawska/Orkana/bp Jaworskiego - tymczasowe rondo
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 08.11 br. wykonawca wdrażający system ITS planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej/Orkana/bp Jaworskiego. Zostanie tam wyłączona sygnalizacja świetlna i będzie wytyczone tymczasowe rondo. Zmiany obowiązywać będą około jednego miesiąca.
Zmieniony ( 02.11.2023. )
 
Skrzyżowanie al. Solidarności/IX Wieków/Sandomierska/Źródłowa - utrudnienia w ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 02.11 br. wznowione zostaną roboty na skrzyżowaniu al. Solidarności/Źródłowej/Sandomierskiej/IX Wieków związane m.in. z budową kanalizacji teletechnicznej na potrzeby systemu ITS oraz systemu do wykrywania naruszeń bezpieczeństwa przez kierujących nie stosujących się do wskazań sygnalizacji świetlnej. W związku z powyższym występować będą utrudnienia w ruchu w obrębie skrzyżowania.
Zmieniony ( 31.10.2023. )
 
Ul. Złota - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z przedsięwzięciem polegającym na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. Złotej od godzin wieczornych w dniu 27.09 br.
Ul. Złota zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Zakaz wjazdu nie dotyczy zaopatrzenia, służb miejskich oraz dojazdu do posesji. Wykonawca planuje zakończyć roboty budowlane jeszcze w tym roku.
 
ul. Śniadeckich - zmiany w organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z przedsięwzięciem polegającym na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. Śniadeckich od godzin wieczornych w dniu 29.09 br.
Ul. Śniadeckich na odcinku od Placu Wolności do skrzyżowania z ul. Seminaryjską stanie zamknięta dla ruchu kołowego. Zakaz wjazdu nie dotyczy zaopatrzenia, służb miejskich oraz dojazdu do posesji. Wykonawca planuje zakończyć roboty budowlane jeszcze w tym roku.

 
ul. Śniadeckich - zmiany w organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z przedsięwzięciem polegającym na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc firma Strabag od dnia 24.08 br. planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. Śniadeckich. Na odcinku od ul. Prostej do ulicy Seminaryjskiej wprowadzony będzie zakaz parkowania. Na ulicy – jak dotąd – obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy. Zmiany obowiązywać będą do odwołania.   

Zmieniony ( 18.08.2023. )
 
Skrzyżowanie ul. Jagiellońskiej/Karczówkowskiej/Kamińskiego - zmiana organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w nocy z 08/09.07 br. planowana jest zmiana organizacji ruchu w obszarze skrzyżowania ul. Jagiellońskiej/Karczówkowskiej/Kamińskiego.
Zamknięta dla ruchu zostanie zachodnia jezdnia ul. Jagiellońskiej w obrębie skrzyżowania a ruch zostanie przeniesiony na jezdnię wschodnią. Na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej z ul. Kamińskiego wytyczone zostanie rondo. Zamknięty dla ruchu kołowego pozostanie wschodni wlot ul. Karczówkowskiej do ul. Jagiellońskiej.  Zachowana zostanie możliwość wjazdu (poprzez rondo) z ul. Jagiellońskiej na ul. Kamińskiego.
Informujemy ponadto, że docelowo zostanie zamknięty wlot brukowanego odcinka ul. Karczówkowskiej (od strony Ogrodu Botanicznego) do ul. Jagiellońskiej. Dojazd do ww. odcinka możliwy będzie obecnie wyłącznie poprzez ulicę Podklasztorną.  

 
Ulica Wojska Polskiego - przeniesienie ruchu na nową jezdnię
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 15.06 br. firma Trakt planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu w obszarze ul. Wojska Polskiego (DW 764).
Na odcinku pomiędzy pętlą na Bukówce a rondem Czwartaków ruch zostanie przeniesiony na nowo zbudowaną jezdnię północną, dotychczasowa jezdnia zostanie wyłączona z ruchu kołowego. W związku z powyższym zostanie zamknięty wlot ul. Świerkowej do ul. Wojska Polskiego. Objazd odbywał się będzie ul. Jałowcową – Rakowską  - starodrożem Wojska Polskiego – Łukową -  Świerkową – Wrzosową.
Podobnie dojazd do ul. Rakowskiej w obu kierunkach będzie poprowadzony ul. Wrzosową – Świerkową – Łukową – starodrożem Wojska Polskiego.
Tymczasowe przystanki autobusowe będą zlokalizowane w rejonie skrzyżowań ul. Wojska Polskiego z ul. Rakowską (w stronę Bukówki) i Starzyńskiego (w stronę centrum).
Zmieniony ( 13.06.2023. )
 
Ul. Wojska Polskiego - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 13.06 br. firma Trakt planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu w obszarze ul. Wojska Polskiego w związku z budową ronda na skrzyżowaniu z ul. Klecką.
Na ul. Wojska Polskiego na odcinku pomiędzy ul. Chabrową a ul. Klecką ruch zostanie przeniesiony z jezdni głównej na sąsiadującą drogę zbiorczą. Przy skrzyżowaniu z ul. Klecką w rejonie budowanego ronda wdrożony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.   
 
Skrzyżowanie ul. Krakowska/Podklasztorna - utrudnienia w ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniach 05-07.06 br. kontynuowane będą prace przy wdrażaniu systemu ITS na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z ul. Podklasztorną. W związku z tym w godzinach 08.00 - 14.00 ponownie wyłączony zostanie lewoskręt z ul. Krakowskiej do pawilonów handlowych (m.in. Lidl). Objazd wyznaczony będzie ulicami Krakowską - Kryształową – Podklasztorną.
 
Zmieniony ( 06.06.2023. )
 
Ul. Krakowska - ruch jednokierunkowy

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w nocy z 05/06 czerwca br. firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. Krakowskiej w związku z remontem nawierzchni. Na odcinku od skrzyżowania z ul. bp. Kaczmarka do skrzyżowania z ul. Owocową obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy.
Objazd w przeciwnym kierunku dla ruchu lokalnego zostanie wyznaczony ulicami: Jana Pawła II – Ogrodową – rondem Giedroycia – bp. Kaczmarka – Krakowską.
Objazd dla ruchu tranzytowego w kierunku Krakowa i DW 762 będzie wyznaczony ulicami: Jana Pawła II – Ogrodową – rondem Giedroycia – Żytnią – Armii Krajowej – Krakowską.   
Ruch jednokierunkowy na wymienionym odcinku ul. Krakowskiej obowiązywał będzie do polowy sierpnia.

 
ul. Artwińskiego - zamknięcie połowy jezdni
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 9.05 br. firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu polegające na zamknięciu połowy jezdni ul. Artwińskiego (strona prawa patrząc od ul. Jagiellońskiej) co oznacza, że nie będzie możliwości parkowania wzdłuż ulicy. Zlikwidowany zostanie przystanek autobusowy na ul. Artwińskiego (za ul. Jagiellońską), natomiast pasażerowie będą korzystać z przystanku umiejscowionego bliżej ul. Podklasztornej. W tym etapie robót dojazd do ŚCO pozostaje bez mian - dostępny będzie zarówno od ul Jagiellońskiej jak i ul. Podklasztornej. Zmiana w organizacji ruchu obowiązywać będzie co najmniej do połowy czerwca.
Zmieniony ( 04.05.2023. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 20 - 38 z 48
designed by made your web.com