Menu Content/Inhalt
Start
Witamy na stronach Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach
Awaria telefonów w Miejskim Zarządzie Dróg
Wybrana grafika
Informujemy, że w Miejskim Zarządzie Dróg w Kielcach awarii uległa centrala telefoniczna w związku z czym nie ma możliwości dodzwonienia się na numery telefonów 41 3402800-899. Trwają prace nad uruchomieniem komunikacji zastępczej. Do chwili usunięcia awarii prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Za utrudnienia przepraszamy.
Zmieniony ( 20.04.2024. )
 
Tańsze parkowanie? Użyj aplikacji
Zachęcamy Państwa do opłat za postój w Strefie Płatnego Parkowania za pomocą aplikacji mobilnych. Przysługuje wówczas 25% bonifikata. W SPP funkcjonują aplikacje: AnyPark, ePark, mPay, moBilet, skycash.
 
Ogłoszenie Referendarza Sądowego z dn 13.03.2024 r.
 
Oferty Pracy
Poszukujemy kandydatów na stanowiska Inspektora i Referenta w Wydziale Planowania, Rozwoju i Ewidencji Dróg oraz Inspektora w Wydziale Utrzymania i Eksploatacji Dróg. Aplikacje można składać do dnia 06.05.2024 r. Szczegóły w zakładce "Praca w MZD".
Zmieniony ( 17.04.2024. )
 
Plac św. Wojciecha/al. IX Wieków Kielc - utrudnienia
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 15.04.2024r. zamknięty dla ruchu  zostanie wlot placu św. Wojciecha do al. IX Wieków Kielc. Objazd wyznaczono przez płytę placu św. Wojciecha i ul. Bodzentyńską.   
Zamknięcie odcinka spowodowane jest koniecznością przebudowy przejścia dla pieszych i przejazdu rowerowego w ciągu al. IX Wieków Kielc w ramach przedsięwzięcia polegającego na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc.
Utrudnienia we wskazanym obszarze potrwają około dwóch tygodni.
Zmieniony ( 11.04.2024. )
 
Ul. Paderewskiego - część południowa - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 10.04.2024 r. od godzin wieczornych (ok.23.30) firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. Paderewskiego w związku z realizacją inwestycji polegającej na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc.
Na ulicy Paderewskiego na odcinku od ronda Giedroycia do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Ruch jednokierunkowy obowiązywał będzie także na całej długości ulicy Wspólnej. Na ulicy Paderewskiego objętej robotami budowalnymi obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania pojazdów. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą około pięć miesięcy.

 
Ul. Równa - zmiana organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 03.04.2024 od godzin wieczornych (ok.20.00) firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. Równej w związku z realizacją inwestycji polegającej na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc.
Na łączniku od starodroża ul. Żytniej do ul. Równej oraz na ul. Równej od łącznika do skrzyżowania z ul. Paderewskiego zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Na całej długości ul. Równej po obu jej stronach obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania pojazdów.
Objazd do ul. Równej odbywał się będzie przez rondo Giedroycia, ul. Żytnią i starodrożem ul. Żytniej.
Utrudnienia na ul. Równej potrwają około jednego miesiąca.

Zmieniony ( 28.03.2024. )
 
Ul.Solna - zmiana organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 03.04.2024 od godzin wieczornych (ok.20.30) firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. Solnej w związku z realizacją inwestycji polegającej na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc.
Ulica Solna zostanie zwężona do jednego pasa ruchu na dwóch odcinkach od strony ulicy Paderewskiego oraz ul. Staszica. Ruch w tych obszarach będzie strony ręcznie przez pracowników budowy lub sygnalizacją świetlną.  
Utrudnienia na ul. Solnej potrwają około jednego miesiąca.    
 
Ul. Klonowa - zmiana organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w nocy z dn. 23/24.03.2024 r (sobota/niedziela). firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulicy Klonowej w związku z realizacją inwestycji drogowej.
1.    Na ul. Klonowej od rejonu skrzyżowania z ul. Turystyczną do obszaru skrzyżowania z ul. Orkana zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.
2.    Ruch jednokierunkowy zostanie wdrożony ponadto na wlocie ul. Turystycznej od ul. Klonowej.
3.    Zamknięty dla ruchu kołowego zostanie wjazd/wyjazd na osiedle Związkowiec od skrzyżowania Orkana/Klonowa. Objazd wyznaczono ul. Jeleniowską i Warszawską.
4.    Na ul. Orkana w rejonie granicy robót będzie funkcjonować zawrotka pomiędzy jezdnią północną i południową.
5.    Objazdy jednokierunkowych odcinków wyznaczono ulicami Warszawską/Jesionową oraz Warszawską/Turystyczną/Marszałkowską.
6.    Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do odwołania.
 
ul. J.Piłsudskiego, Orląt Lwowskich, bp. M. Jaworskiego - zmiana organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w nocy z dn. 23/24.03.2024 r. (sobota/niedziela) firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulicy J. Piłsudskiego, bp. M. Jaworskiego i Orląt Lwowskich w związku z realizacją inwestycji drogowej.
1.    Zamknięta dla ruchu kołowego zostanie północna jezdnia ul. bp. M. Jaworskiego od skrzyżowania z ul. Warszawską do skrzyżowania z ul. J. Piłsudskiego. Ruch w obu kierunkach odbywał się będzie jezdnią południową.
2.    Zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ul. J. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. bp. M. Jaworskiego do skrzyżowania z ul. Orląt Lwowskich wraz ze skrzyżowaniem.
3.    Na ul. Orląt Lwowskich od rejonu wjazdu do przychodni i Policji do drogi przy bloku nr 68 obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy.
4.    Objazdy zamkniętych odcinków wyznaczono ulicami Warszawską, Sikorskiego.
5.    Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do odwołania.
Zmieniony ( 18.03.2024. )
 
Skrzyżowanie Batalionów Chłopskich/Wystawowa/Malików - zmiana organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 13.03.2024 r. firma Trakt planuje wprowadzić pierwszy etap zmian w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Batalionów Chłopskich/Malików/Wystawowej w związku z rozpoczęciem jego przebudowy.
Zamknięta dla ruchu zostanie ulica Wystawowa od skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich/Malików do ul. Miedzianej. Objazd zamkniętego odcinka wyznaczono ul. Batalionów Chłopskich i B. Markowskiego. Na modernizowanym skrzyżowaniu zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna.

 
Al. IX Wieków Kielc - utrudnienia w ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 04.03.2024 firma Strabag wznowi wykonywanie robót na al. IX Wieków Kielc polegających na budowie chodnika i drogi dla rowerów. Wiązać się to będzie z czasowym zajęciem prawego pasa ruchu na jezdni północnej poza godzinami porannego i popołudniowego szczytu komunikacyjnego. Utrudnienia potrwają około półtora miesiąca.
Zmieniony ( 01.03.2024. )
 
Ofarta Pracy
Poszukujemy kandydatów na stanowisko Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w Wydziale Utrzymania i Eksploatacji Dróg. Aplikacje można składać do dnia 15.03.2024 r. Szczegóły w zakładce "Praca w MZD".
 
Ul. Fabryczna - wyłączenie sygnalizacji
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 25.01.2024 r. planowane jest wyłączenie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Fabrycznej z ul. Górników Staszicowskich. Powyższe związane jest z koniecznością wykonania prac związanych z wdrażaniem systemu ITS.
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 19 z 48
designed by made your web.com