Menu Content/Inhalt
Start
Witamy na stronach Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach
Tańsze parkowanie? Użyj aplikacji
Zachęcamy Państwa do opłat za postój w Strefie Płatnego Parkowania za pomocą aplikacji mobilnych. Przysługuje wówczas 25% bonifikata. W SPP funkcjonują aplikacje: AnyPark, ePark, mPay, moBilet, skycash.
 
Al. Szajnowicza - Iwanowa - utrudnienia w ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniach 10-12.07.2024 r. mogą występować utrudnienia w ruchu na al. Szajnowicza – Iwanowa związane z wdrażaniem organizacji ruchu. W jej ramach zostaną zdemontowane stare urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz zainstalowane nowe. Przewidziano ponadto sprzątanie nawierzchni oraz wykonanie nowego oznakowania poziomego. Po wdrożeniu zmian na al. Szajnowicza – Iwanowa pojawią się stanowiska postojowe dla pojazdów ciężarowych, a wyjazd z osiedla Grabina na al. Szajnowicza – Iwanowa będzie możliwy wyłącznie w prawo
Zmieniony ( 10.07.2024. )
 
Ul. bp. Jaworskiego, G. Zapolskiej, Klonowa - zmiany w organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w nocy z dn. 13/14.07. 2024 r. firma Strabag planuje wprowadzić II etap zmian w organizacji ruchu na ul. Klonowej oraz bp. M. Jaworskiego i G. Zapolskiej.
Na ul. Klonowej ruch kołowy zostanie przełożony ze strony wschodniej na zachodnią, a na ul. Orkana w obszarze robót z jezdni południowej na północną. Utrzymany zostanie ruch jednokierunkowy, zamknięty jak dotąd pozostanie wjazd/wyjazd na os. Związkowiec.
Na ul. bp. Jaworskiego, w obszarze robót, ruch kołowy zostanie przełożony z jezdni południowej na jezdnię północną i będzie się na niej odbywał w obu kierunkach. Na wlocie ul. Zapolskiej do ul. bp. Jaworskiego zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Objazd do ul. Zapolskiej został wyznaczony ul. Warszawską i Szydłówek Górny.  
Przewidywany czas obowiązywania II etapu zmian w organizacji ruchu wynosi trzy miesiące.

 
Ogłoszenie Referendarza Sądowego z dn 28.05.2024 r.
Zmieniony ( 27.06.2024. )
 
Ogłoszenie Referendarza Sądowego z dn 28.05.2024 r.
 
Oferta pracy
Poszukujemy kandydatów na stanowisko Referenta w Wydziale Utrzymania i Eksploatacji Dróg. Aplikacje można składać do dnia 10.07.2024 r. Szczegóły w zakładce "Praca w MZD".
 
Ul. Grunwaldzka - wyłączenie zatoki autobusowej
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z pracami naprawczymi od dnia 24.06.2024 r. wyłączona z użytkowania zostanie zatoka autobusowa na północnej jezdni ul. Grunwaldzkiej w sąsiedztwie łącznicy z ul. Mielczarskiego. Tymczasowy przystanek zostanie zlokalizowany w sąsiedztwie na bus-pasie na wysokości zakładów WSP Społem. Utrudnienia obowiązywać będą około jednego miesiąca.
 
Ul. Silniczna - zmiana organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 22.05.2024 r. w godzinach porannych (ok. 07.00) firma Strabag realizująca przedsięwzięcie polegające na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc planuje wprowadzić I etap zmian w organizacji ruchu na ul. Silnicznej.
Ul. Silniczna zostanie zamknięta dla ruchu ogólnego na odcinku od skrzyżowania z ul. Kozią do skrzyżowania z ul. Cichą. Zakaz wjazdu nie dotyczy zaopatrzenia, służb miejskich oraz dojazdu po posesji. Ponadto na ul. Koziej zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy.   
 
Ul. Seminaryjska - zmiana organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 18.05.2024 r. od godzin wieczornych (ok.23.30) firma Strabag planuje wprowadzić I etap zmian w organizacji ruchu na ul. Seminaryjskiej w związku z przedsięwzięciem polegającym na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc.
•    Na ul. Seminaryjskiej od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II i Ogrodową („Krakowska Rogatka”) do skrzyżowania z ul. Tarnowską zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.
•    Na skrzyżowaniu ul. Seminaryjskiej/Jana Pawła II/Ogrodowej („Krakowska Rogatka”) zostanie wyłączna sygnalizacja świetlna i będzie wytyczone tymczasowe rondo.
•    Zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ulica Żeromskiego na odcinku od ul. Seminaryjskiej do skrzyżowania z ul. Wróblewskiego.
•    Na skrzyżowaniu ul. Seminaryjskiej z ul. Wesołą zlikwidowane zostanie przejście dla pieszych po stronie zachodniej, piesi będą mogli korzystać z przejścia po stronie wschodniej.
•    Na północnej jezdni ul. Bohaterów Warszawy przy skrzyżowaniu z ul. Tarnowską wyznaczony będzie tymczasowy przystanek komunikacji miejskiej.
•    Objazd ul. Seminaryskiej zostanie wyznaczony ul. Tarnowską – Wojska Polskiego – Miodowicza – Jana Pawła II.
•    Objazd do ul. Wróblewskiego i Głowackiego wyznaczony będzie ulicami Tarnowską – Zagórską – Żeromskiego.
Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do odwołania.
Zmieniony ( 07.05.2024. )
 
Ul. Paderewskiego - część południowa - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 10.04.2024 r. od godzin wieczornych (ok.23.30) firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. Paderewskiego w związku z realizacją inwestycji polegającej na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc.
Na ulicy Paderewskiego na odcinku od ronda Giedroycia do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Ruch jednokierunkowy obowiązywał będzie także na całej długości ulicy Wspólnej. Na ulicy Paderewskiego objętej robotami budowalnymi obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania pojazdów. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą około pięć miesięcy.

 
Ul. Klonowa - zmiana organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w nocy z dn. 23/24.03.2024 r (sobota/niedziela). firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulicy Klonowej w związku z realizacją inwestycji drogowej.
1.    Na ul. Klonowej od rejonu skrzyżowania z ul. Turystyczną do obszaru skrzyżowania z ul. Orkana zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.
2.    Ruch jednokierunkowy zostanie wdrożony ponadto na wlocie ul. Turystycznej od ul. Klonowej.
3.    Zamknięty dla ruchu kołowego zostanie wjazd/wyjazd na osiedle Związkowiec od skrzyżowania Orkana/Klonowa. Objazd wyznaczono ul. Jeleniowską i Warszawską.
4.    Na ul. Orkana w rejonie granicy robót będzie funkcjonować zawrotka pomiędzy jezdnią północną i południową.
5.    Objazdy jednokierunkowych odcinków wyznaczono ulicami Warszawską/Jesionową oraz Warszawską/Turystyczną/Marszałkowską.
6.    Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do odwołania.
 
ul. J.Piłsudskiego, Orląt Lwowskich, bp. M. Jaworskiego - zmiana organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w nocy z dn. 23/24.03.2024 r. (sobota/niedziela) firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulicy J. Piłsudskiego, bp. M. Jaworskiego i Orląt Lwowskich w związku z realizacją inwestycji drogowej.
1.    Zamknięta dla ruchu kołowego zostanie północna jezdnia ul. bp. M. Jaworskiego od skrzyżowania z ul. Warszawską do skrzyżowania z ul. J. Piłsudskiego. Ruch w obu kierunkach odbywał się będzie jezdnią południową.
2.    Zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ul. J. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. bp. M. Jaworskiego do skrzyżowania z ul. Orląt Lwowskich wraz ze skrzyżowaniem.
3.    Na ul. Orląt Lwowskich od rejonu wjazdu do przychodni i Policji do drogi przy bloku nr 68 obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy.
4.    Objazdy zamkniętych odcinków wyznaczono ulicami Warszawską, Sikorskiego.
5.    Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do odwołania.
Zmieniony ( 18.03.2024. )
 
Skrzyżowanie Batalionów Chłopskich/Wystawowa/Malików - zmiana organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 13.03.2024 r. firma Trakt planuje wprowadzić pierwszy etap zmian w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Batalionów Chłopskich/Malików/Wystawowej w związku z rozpoczęciem jego przebudowy.
Zamknięta dla ruchu zostanie ulica Wystawowa od skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich/Malików do ul. Miedzianej. Objazd zamkniętego odcinka wyznaczono ul. Batalionów Chłopskich i B. Markowskiego. Na modernizowanym skrzyżowaniu zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna.

 
Ul. Fabryczna - wyłączenie sygnalizacji
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 25.01.2024 r. planowane jest wyłączenie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Fabrycznej z ul. Górników Staszicowskich. Powyższe związane jest z koniecznością wykonania prac związanych z wdrażaniem systemu ITS.
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 19 z 48
designed by made your web.com