Menu Content/Inhalt
Start
Witamy na stronach Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach
Ul. Starogórska - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 27.01.2020 r. firma Strabag zamknie wjazd na ul. Starogórską z ul. Radomskiej.
Objazd do ul. Starogórskiej i Szybowcowej (odcinek od ul. Warszawskiej) odbywał się będzie w obu kierunkach ulicami Radomską, bpa Jaworskiego, Warszawską.
 
Ul. Radomska/Szybowcowa oraz ul. Witosa - zmiany w organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 16.12.2019 r. firma Strabag udostępniła dla kierujących rondo u zbiegu ulic ul. Radomskiej i Szybowcowej. Zlikwidowano ruch wahadłowy.
Pozostałe elementy dotychczasowej organizacji ruchu nie uległy zmianom: Jadący ul. Szybowcową od strony Masłowa na skrzyżowaniu z ul. Radomską mogą wykonać wyłącznie manewr skrętu w lewo (w stronę centrum), bądź w prawo (w stronę Warszawy).
Na ok. 100 metrowym odcinku ul. Starogórskiej od ul. Radomskiej w stronę ul. Szybowcowej funkcjonuje ruch jednokierunkowy. Ul. Szybowcowa od strony ul. Warszawskiej jest drogą bez przejazdu (ślepa).
Objazd do ul. Witosa dla jadących ul. Szybowcową od strony Masłowa w obu kierunkach jest wyznaczony ulicami: Radomską – Jaworskiego – Warszawską.  
Objazd do ul. Starogórskiej (nr posesji 1-72) w obu kierunkach odbywa się poprzez ul. Warszawską i Sikorskiego.

Firma Strabag zlikwidowała ponadto dotychczasowe odcinki ruchu wahadłowego na ul. Witosa  
Zmieniony ( 18.12.2019. )
 
Skrzyżowanie ul. Warszawskiej/Witosa - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w nocy z dnia 13 na 14 sierpnia 2019 roku firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Warszawska – Witosa w Kielcach, oraz na ulicach przyległych. Wschodnia część skrzyżowania zostanie całkowicie wyłączona z ruchu, natomiast na zachodniej połowie skrzyżowania wyznaczone będzie jednopasowe, tymczasowe rondo, dzięki czemu zachowane zostaną wszystkie relacje skrętne.
Roboty obejmą również swoim zakresem starodroże ul. Witosa oraz nowobudowany odcinek ul. Kurpińskiego.
Należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu pieszym, który przekierowany zostanie bliżej skrzyżowania ul. Witosa z ul. Kurpińskiego.
 
Skrzyżowanie ul. Zagnańska/Witosa - ruch okrężny
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z przebudową ul. Zagnańskiej i Witosa od dnia 12.07.2019 r. (piątek) na skrzyżowaniu tych ulic zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna i wprowadzony będzie ruch okrężny.
Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do odwołania
 
Zmiana organizacji ruchu na Rynku i okolicznych ulicach

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 15.04.2019 r. (poniedziałek) zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na Rynku oraz okolicznych ulicach.
ul. Piotrkowska
Na ul. Piotrkowskiej na odcinku od pl. Konstytucji 3 Maja do skrzyżowania z ul. Kozią zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Na wysokości gmachu Urzędu Miasta zostanie wyznaczonych 11 miejsc postojowych. Na wymienionym odcinku zostanie wprowadzony kontraruch rowerowy.
Rynek
Wprowadzony zostanie zakaz wjazdu dla pojazdów mechanicznych. Nie dotyczy: zaopatrzenia w godz. 6.00-12.00 do posesji Rynek 3 i 5, Kozia 2 oraz rowerów. UWAGA - Wjazd jednokierunkowo na północną pierzeję Rynku dla wymienionych powyżej pojazdów możliwy będzie od ul. Piotrkowskiej, wyjazd z Rynku odbywał się będzie poprzez pierzeję wschodnią. Północna pierzeja Rynku od strony ul. Bodzentyńskiej będzie fizycznie wygrodzona donicami z zachowaniem możliwości przejazdu rowerów, ponieważ na północnej pierzei Rynku zostanie wprowadzony kontraruch rowerowy (w stronę ul. Piotrkowskiej).
Postój TAXI zostanie przeniesiony z Rynku na ul. Bodzentyńską. Z ul. Bodzentyńskiej zachowany zostanie przejazd przez pl. św. Tekli do ul. Warszawskiej.   
Dojazd do parkingu Centrum możliwy będzie wyłącznie od strony ul. Pelca i Piotrkowskiej
Ul. Kozia
Pozostanie obowiązujący jeden kierunek ruchu dla pojazdów mechanicznych tj. od ul. Piotrkowskiej do ul. Silnicznej. Wprowadzony zostanie kontraruch rowerowy.
Ul. Orla, Warszawska
Organizacja ruchu pozostaje bez zmian.


Zmieniony ( 10.04.2019. )
 
Ul. Wesoła - utrudnienia w ruchu we wtorki i piątki

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z budową budynku na działce u zbiegu ul. Wesołej z ul. Niecałą i koniecznością zajęcia pasa drogowego przez Inwestora wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

W każdy wtorek i piątek ul. Wesoła w rejonie skrzyżowania z ul. Niecałą będzie zamykana dla ruchu kołowego. W ww. dniach na odcinkach ul. Wesołej od ul. Bodzentyńskiej do obszaru robót oraz od ul. św. Leonarda do obszaru robót obowiązywał będzie ruch dwukierunkowy oraz zakaz parkowania.

Powyższa organizacja ruchu będzie wdrożona począwszy od dnia 15.02.2019 r. Obowiązywać będzie najprawdopodobniej do końca br.

Zmieniony ( 12.02.2019. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 23 - 31 z 31
designed by made your web.com