Menu Content/Inhalt
Start
Witamy na stronach Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach
Zamówienia publiczne na Platformie Zakupowej

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 27.11.2020 r. nowe zamówienia publiczne ogłaszane i realizowane są za pomocą Platformy Zakupowej - https://platformazakupowa.pl/. Zakładka znajduje się po lewej stronie.

 

Zmieniony ( 02.12.2020. )
 
Abonament za parkowanie kupisz przez Internet
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 30.11.2020 r. (poniedziałek) uruchomiony zostanie system umożliwiający zakup abonamentów do Strefy Płatnego Parkowania drogą elektroniczną bez konieczności wizyty w Biurze SPP. Wszystkie rodzaje abonamentów można zakupić na stronie
kielce.eabonament.com.pl
Na stronie należy założyć konto, wybrać interesujący nas abonament, uzupełnić dane, których wymaga system oraz (w przypadku części abonamentów) załączyć skany koniecznych dokumentów. Płatności dokonywane są poprzez Przelewy24. Po pozytywnej weryfikacji dokumentów zostanie wystawiony abonament a informacja o tym zostanie przekazana użytkownikowi drogą elektroniczną.  
Zmieniony ( 30.11.2020. )
 
Ul. Witosa - ruch wahadłowy
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 23.11.2020 r. firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu. Na ul. Witosa w sąsiedztwie skrzyżowania z ul. Warszawską na odcinku ok. 70 metrów zostanie wprowadzony ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Organizacja ruchu obowiązywać będzie do drugiej połowy grudnia br. 
Zmieniony ( 20.11.2020. )
 
Konsultacje społeczne - Rozbudowa ul. Klonowej w Kielcach na odcinku od ul. Orkana do ul. Turystycz

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
ogłasza
KONSULTACJE SPOŁECZNE
dla inwestycji pn.:
„Rozbudowa ul. Klonowej w Kielcach na odcinku
od ul. Orkana do ul. Turystycznej”

Konsultacje odbywać się będą w dniach 23.11.2020 r. – 07.12.2020 r.


Czytaj całość
 
Dezaktywacja przycisków sygnalizacji świetlnych
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że ze względu na aktualną sytuację epidemiczną została podjęta decyzja o dezaktywacji przycisków sygnalizacji świetlnych na terenie miasta Kielce w 34 lokalizacjach gdzie występują największe potoki ruchu pieszych. Sygnalizacje, począwszy od dnia 29.10.2020, będą przełączane w tryb stałoczasowy a przyciski sukcesywnie zabezpieczane folią. Termin ponownej aktywacji przycisków uzależniony będzie od sytuacji epidemicznej. 
Zmieniony ( 28.10.2020. )
 
Koronawirus. Zmiany w obsłudze interesantów
W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo interesantów oraz urzędników wprowadzone zostaną ograniczenia w obsłudze interesantów w Miejskim Zarządzie Dróg w Kielcach:
1. od dnia 9 października 2020 roku bezpośrednia obsługa interesantów w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach zostaje wstrzymana do odwołania,
2. wszelkie sprawy będą załatwiane za pośrednictwem środków komunikacji na odległość tj.
a) telefon:
  • Biuro Obsługi Interesanta  41 34 02 800,
  • Strefa Płatnego Parkowania  41 34 02 842,
b) fax: 41 34 02 830,
c) e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
d) poczta tradycyjna: Miejski Zarząd Dróg w Kielcach,
ul. J. Prendowskiej 7, 25-395 Kielce
3. W sytuacji szczególnie uzasadnionej dopuszcza się  obsługę bezpośrednią w siedzibie urzędu, po uprzednim ustaleniu terminu z właściwym merytorycznie pracownikiem Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach.
Zmieniony ( 08.10.2020. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 31
designed by made your web.com