Menu Content/Inhalt
Start
Witamy na stronach Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach
Ul. Warszawska - ruch wahadłowy
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z budową drogi dla rowerów na jednojezdniowym odcinku ul. Warszawskiej pomiędzy ul. Karczunek a mostem na Silnicy został wprowadzony ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Powyższa organizacja ruchu obowiązywać będzie do 11.10. br.
 
Handel - 1 listopada
OBWIESZCZENIE
Niniejszym informuje się, iż wnioski na zajęcie pasa drogowego w celu prowadzenia handlu przed cmentarzami na okoliczność Święta Wszystkich Świętych w b.r. przyjmowane będą od dnia 12 września 2019r. do dnia 11 października 2019r.
Zmieniony ( 30.08.2019. )
Czytaj całość
 
Skrzyżowanie ul. Warszawskiej/Witosa - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w nocy z dnia 13 na 14 sierpnia 2019 roku firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Warszawska – Witosa w Kielcach, oraz na ulicach przyległych. Wschodnia część skrzyżowania zostanie całkowicie wyłączona z ruchu, natomiast na zachodniej połowie skrzyżowania wyznaczone będzie jednopasowe, tymczasowe rondo, dzięki czemu zachowane zostaną wszystkie relacje skrętne.
Roboty obejmą również swoim zakresem starodroże ul. Witosa oraz nowobudowany odcinek ul. Kurpińskiego.
Należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu pieszym, który przekierowany zostanie bliżej skrzyżowania ul. Witosa z ul. Kurpińskiego.
 
Ul. G. Zapolskiej - zmiana organizacji ruchu
Z uwagi na zminimalizowanie utrudnień dla uczestników ruchu, zwiazane z prowadzeniem robót drogowych na ul. G. Zapolskiej, a tym samym z planowanym zamknięciem skrzyżowania ulic Zapolskiej i Szydłówek Górny, etap zamknięcia samej tarczy skrzyżowania ulic Zapolskiej i Szydłówek Górny, zostanie przesunięty w czasie.
 
Od dnia 06.08.2019 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na zamknięciu odcinka budowanej ul. G. Zapolskiej od skrzyżowania ulic Zapolskiej i Szydłówek Górny, w kierunku nowobudowanych budynkow wielorodzinnych. Przez zamkniety odcinek będzie możliwy przejazd pojazdów mieszkańców posesji (posesje G. Zapolskiej 22 i 41), dojazd do garaży położonych u zbiegu ulic Szydłówek Górny i Zapolskiej (północno-zachodnia strona), służb miejskich oraz pojazdów budowy do nowobudowanych budynkow, zgodnie z zatwierdzoną tymczasową organizacją ruchu.
 
Ruch na skrzyżowaniu ul. Zapolskiej i Szydłówek Górny będzie nadal utrzymany, do odwołania.

Zmieniony ( 12.08.2019. )
 
Skrzyżowanie ul. Radomskiej/Szybowcowej - zmiany w organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w nocy z dnia 27/28.07.2019 r. (sobota/niedziela) firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Radomskiej i Szybowcowej.
W związku z budową nowego ronda ruch w ciągu ul. Radomskiej odbywać się w obu kierunkach tymczasową jezdnią zlokalizowaną po zachodniej stronie skrzyżowania. Na skrzyżowaniu ul. Radomskiej z ul. Szybowcową ruchem sterować będzie sygnalizacja świetlna.


Zmieniony ( 26.07.2019. )
 
Ul. Witosa, Zagnańska - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniach 17-19.07.2019 r. firma Strabag realizująca przebudowę ulic Zagnańskiej i Witosa planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu.
Od dnia 17.07.2019 r. (środa) zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na ul. Witosa od rejonu skrzyżowania z ul. Maleckiego do wysokości ul. Hadziewicza.
Od dnia 18.07.2019 r. (czwartek) zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na ul. Witosa na odcinku od ul. Peryferyjnej do drogi do piekarni .
W nocy z dnia 21/22.07.2019 r. (niedziela/poniedziałek) zostanie wyłączona z ruchu kołowego wschodnia jezdnia ul. Zagnańskiej od węzła Skrzetle do odcinka jednojezdniowego, ruch zostanie przełożony na jezdnię zachodnią (od strony marketu OBI) i odbywał się będzie po niej w obu kierunkach.
Zmieniony ( 19.07.2019. )
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 14
designed by made your web.com