Menu Content/Inhalt
Start arrow Konsultacje społeczne arrow Raporty z konsultacji społecznych arrow Wynik z konsultacji społecznych - ul. Radomska
Wynik z konsultacji społecznych - ul. Radomska Drukuj Wyślij znajomemu
22.09.2009.

Wybrana grafika

Wynik z konsultacji społecznych dotyczących "Przebudowy i rozbudowy ul. Radomskiej w Kielcach w ciągu drogi krajowej nr 73 na odcinku od granicy miasta (włączenie do drogi klasy GP na odcinku zamiejskim) do węzła na włączeniu ul.Krasickiego"


RAPORT Z KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

Po analizie wszystkich wniosków i uwag przedłożonych przez mieszkańców stwierdzono, że najwięcej osób opowiedziało się za Wariantem B (niebieskim). Najwięcej głosów przeciwnych było również dla Wariantu B (niebieskiego). Część wnioskujących była również za wariantem D (tzw. społecznym), który polega na rezygnacji z budowy odcinka ul. WS1 i rozbudowie ul. Sikorskiego do klasy G na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Radomskiej.

Konsultacje_foto

Rada techniczna z zamawiającym

Po przeanalizowaniu danych uzyskanych w procesie konsultacji społecznych oraz po przeprowadzeniu szeregu narad technicznych z udziałem przedstawicieli władz miasta, Biura Planowania Przestrzennego, Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Kielcach uzgodniono, że do dalszych analiz przechodzi Wariant A (zielony) oraz Wariant B (niebieski). Wariant D (społeczny) nie uzyskał akceptacji. Jako rekomendowany uznaje się Wariant B (niebieski).

Pełna wersja raportu dostępna jest w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach ul. Prendowskiej 7 pokój 4.

Zmieniony ( 13.11.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by made your web.com