Menu Content/Inhalt
Start arrow Konsultacje społeczne arrow Raporty z konsultacji społecznych arrow Raport z konsultacji społecznych dot. „Rozbudowa ulic usprawniających powiązania komunikacyjne ...
Raport z konsultacji społecznych dot. „Rozbudowa ulic usprawniających powiązania komunikacyjne ... Drukuj Wyślij znajomemu
04.08.2009.

Wybrana grafika

Raport z konsultacji społecznych dla przedsięwzięcia p.n. „Rozbudowa ulic usprawniających powiązania komunikacyjne miasta Kielce:
1.    Rozbudowa ul. Zagórskiej w Kielcach (na odcinku od. ul. Szczecińskiej do ul. Prostej).
2.    Rozbudowa ul. Wikaryjskiej w Kielcach (na odcinku od drogi krajowej nr 74 do ul.Prostej).”

 
W związku z planowaną inwestycją wpłynęło 22 wnioski mieszkańców. Uwagi dotyczyły przede wszystkim przebiegu oraz rozwiązań projektowych planowanego układu drogowego, zjazdów na posesje, podziałów i wykupów działek pod projektowane ulice oraz odszkodowań, przesunięć ogrodzeń, odwodnienia posesji sąsiadujących z ulicami (szczególnie po wschodniej stronie ulicy Wikaryjskiej)
Na postawie uwag zgłoszonych podczas spotkania z mieszkańcami jak również uwag zamieszczonych w przesłanych wnioskach, można stwierdzić że mieszkańcy w większości akceptują projektowane rozwiązania poza nielicznymi przypadkami, gdy dochodzi do konieczności zajęcia i wykupu dużej powierzchni działki.  Większość uwag i propozycji rozwiązań uwzględniono w projekcie. Należy jednak zaznaczyć, iż nie wszystkie uwagi i przedstawione we wnioskach problemy są możliwe do rozwiązania, np. ze względów technicznych lub formalnych (niezgodnych z obowiązującymi przepisami).
 
 Pliki do pobrania
Zmieniony ( 26.08.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by made your web.com