Menu Content/Inhalt
Start
Od stycznia będzie powiększona Strefa Płatnego Parkowania Drukuj Wyślij znajomemu
11.12.2023.

Od 2 stycznia 2024 roku, zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Kielce LXXIX/1585/2023 z dnia 20.07.2023 r., obowiązywać będzie powiększona Strefa Płatnego Parkowania.
Obszar dotychczasowej SPP będzie Podstrefą A, stawki za parkowanie w niej  nie ulegają zmianie. Zgodnie z Uchwałą wprowadza się także Podstrefę B, która na północ od Strefy istniejącej ograniczona będzie ulicami al. IX Wieków Kielc (strona północna), Nowy Świat, Pocieszka, Tysiąclecia PP, al. Solidarności, natomiast na południu – Seminaryjską (strona południowa), Wesołą, Wojska Polskiego, Prostą, Tarnowską.
Postój pojazdów z obu Podstrefach jest płatny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 17.00 z wyjątkiem 2 maja, 24 i 31 grudnia.
Opłaty za postój należy dokonać niezwłocznie, jednakże nie później niż po upływie 5 minut od zajęcia miejsca postojowego w parkomatach po wprowadzeniu numeru rejestracyjnego lub za pomocą płatności mobilnych. Przypominamy, że użytkownikom systemu płatności mobilnych przysługuje 25% bonifikata. Ponadto w Podstrefie A jak i B możliwe jest parkowanie bezpłatne w czasie nie dłuższym niż 45 minut pod warunkiem pobrania biletu parkingowego ze stawką „0”. Ten bilet na dany numer rejestracyjny przysługuje tylko raz dziennie i nie łączy się z biletem parkingowym płatnym.  

Zmieniony ( 11.12.2023. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by made your web.com