Menu Content/Inhalt
Start arrow Utrudnienia arrow Zmiany organizacji ruchu arrow Al. Solidarności - zmiany w organizacji ruchu
Al. Solidarności - zmiany w organizacji ruchu Drukuj Wyślij znajomemu
05.05.2022.
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 11.05.2022 (środa) planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania al. Solidarności/al. Tysiąclecia PP.
- Wyłączona w ruchu zostanie wschodnia jezdnia al. Solidarności (w stronę Warszawy). Ruch zostanie przeniesiony na jezdnię zachodnią i będzie się na niej odbywał w obu kierunkach. Na jezdni zachodniej wyznaczone będą dwa pasy ruchu w kierunku północnym (w stronę Warszawy) oraz jeden pas ruchu w stronę centrum.
-  Przystanek autobusowy znajdujący się przy jezdni wschodniej w sąsiedztwie salonu samochodowego zostanie przesunięty na północ i zlokalizowany będzie w rejonie marketu spożywczego (Biedronka). Przy przystanku zostanie wyznaczone przejście dla pieszych przez al. Solidarności, natomiast przejście w obrębie skrzyżowania z al. Tysiąclecia PP zostanie zlikwidowane.
-  Przystanek autobusowy zlokalizowany przy jezdni zachodniej al. Solidarności w sąsiedztwie marketu spożywczego (Aldi) zostanie przesunięty w kierunku południowym za skrzyżowanie z ul. Niską .
Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do odwołania  
 
następny artykuł »
designed by made your web.com