Menu Content/Inhalt
Start arrow Strefa Płatnego Parkowania arrow Od 17 maja zmiany w Strefie Płatnego Parkowania
Od 17 maja zmiany w Strefie Płatnego Parkowania Drukuj Wyślij znajomemu
11.05.2021.
Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania. Najważniejsze informacje

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 17.05 br., (poniedziałek) zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Kielce, ulegają zmianie zasady postoju w Strefie Płatnego Parkowania.
Stawki za parkowanie
2,00 zł - opłata za pierwszą rozpoczętą godzinę parkowania, z tym, że opłata nie jest pobierana, gdy czas parkowania nie przekracza 45 minut w danym dniu kalendarzowym, bez względu na miejsce parkowania w strefie
2,40 zł – opłata za drugą godzinę parkowania
2,80 zł – opłata za trzecią godzinę parkowania
2,00 zł – opłata za czwartą i kolejne godziny parkowania.
16,00 zł – bilet dzienny (do nabycia przez e-abonament).
Opłata dodatkowa
Za nieuiszczenie opłaty za parkowanie pojazdów samochodowych w SPP lub gdy postój trwa dłużej niż opłacony czas, pobierana jest opłata dodatkowa w wysokości 160 zł. W przypadku uiszczenia opłaty dodatkowej w ciągu trzech dni roboczych liczonych od daty wystawienia zawiadomienia - wezwania jej wysokość wynosi 80 zł.
Większa strefa
Strefa Płatnego Parkowania zostanie powiększona o Plac Niepodległości oraz płytę Placu Wolności (łącznie 250 miejsc postojowych).
Pojazdy hybrydowe
Przypominamy, że od dnia 17.05 br. zlikwidowana zostaje stawka zerowa za postój w SPP dla pojazdów hybrydowych. Użytkownicy takich pojazdów uiszczają normalne stawki (jw.). Stawka zerowa obowiązuje dla pojazdów elektrycznych.    
 
następny artykuł »
designed by made your web.com