Menu Content/Inhalt
Start arrow Zamówienia Publiczne
Platforma zakupowa Drukuj Wyślij znajomemu
25.11.2020.

Platforma zakupowa

PLATFORMA ZAKUPOWA MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG W KIELCACH

Szanowni Państwo,

Ze względu na postępujący proces elektronizacji zamówień publicznych, uruchamiamy Platformę Zakupową, która będzie podstawowym narzędziem komunikacji z Wykonawcami w trakcie prowadzonych postępowań o udzielenie zamówień publicznych.

Począwszy od 27.11.2020 udostępniamy dla Wykonawców, platformę zakupową https://platformazakupowa.pl/.

Jak to wygląda w praktyce:

  • Każdorazowo postępowanie będzie ogłaszane na Platformie Zakupowej Miejskiego Zarządu Dróg,
  • Na stronie postępowania znajdą Państwo pełną dokumentację (ogłoszenia, SIWZ, OPZ i inne niezbędne informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, w tym sposób składania ofert i komunikacji pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym),

Zachęcamy Wykonawców do założenia konta oraz zapisania się do naszego katalogu Wykonawców, gdyż dzięki temu będą Państwo mogli otrzymywać od nas dopasowane zaproszenia do postępowań. Założenie konta jest darmowe.

Wymogiem do spełnienia z Państwa strony, by móc składać oferty,  jest dostęp do Internetu oraz jednej z popularnych przeglądarek w najnowszej wersji: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera. Dodatkowo, w zamówieniach zgodnych z Pzp, muszą Państwo posiadać ważny kwalifikowany podpis elektroniczny (wymóg prawny w całej Unii Europejskiej).

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą platformy zakupowej prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta 22 101 02 02 (pn-pt od 8:00 do 17:00).

Jesteśmy przekonani, że ten nowy wymiar współpracy między nami usprawni proces realizacji zamównień publicznych.

 Z wyrazami szacunku,

Dyrektor MZD w Kielcach

 

Zmieniony ( 05.02.2021. )
 
designed by made your web.com