Menu Content/Inhalt
Start arrow Utrudnienia arrow Zmiany organizacji ruchu arrow Ul. Wojska Polskiego - zamknięcie odcinka od ul. Tarnowskiej do ul. Zakopiańskiej
Ul. Wojska Polskiego - zamknięcie odcinka od ul. Tarnowskiej do ul. Zakopiańskiej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
23.05.2019.

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 28.05.2019 r. (wtorek) w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Wojska Polskiego firma Trakt SA planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu.
Dla ruchu kołowego zostanie zamknięta ul. Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Tarnowską do skrzyżowania z ul. Zakopiańską. W związku z tym zostaną zamknięte również wloty ul. Dymińskiej, Nowej, Kosynierów do ul. Wojska Polskiego. Dojazd do ul. Nowej będzie możliwy wyłącznie od strony ul. Prostej, natomiast dojazd do ul, Dymińskiej od strony ul. Wapiennikowej i ul. Strasza. Ponadto zamknięte zostanie przejście dla pieszych przez ul. Wojska Polskiego na skrzyżowaniu z ul. Tarnowską.
Objazd zamkniętego odcinka od północy zostanie poprowadzony ul. Seminaryjską, Jana Pawła II, Miodowicza. Od południa – ul. Wapiennikową, Ściegiennego, Miodowicza
Zakaz wjazdu na zamknięty odcinek nie dotyczy dojazdu do posesji na ul. Wojska Polskiego nr od 42 do 66. Ponadto nie dotyczy dojazdu do posesji przy ul. Zakopiańskiej, Podhalańskiej, Kosynierów, ZOZ MSWiA, Polikliniki, KRUS i służb miejskich. UWAGA ruch odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Tarnowskiej w stronę ul. skrzyżowania z ul. Zakopiańską.
Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do połowy października br.

Zmieniony ( 23.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by made your web.com