Menu Content/Inhalt
Start arrow Konsultacje społeczne arrow Archiwum arrow Ogłoszenie o konsultacjach społecznych
Ogłoszenie o konsultacjach społecznych Drukuj Wyślij znajomemu
31.01.2008.
Wybrana grafika
Ogłoszenie o konsultacjach społecznych dot. "Rozwoju systemu komunikacji publicznej
w Kieleckim Obszarze Metropolitalnym - budowa ulic usprawniających obsługę
komunikacyjną w zachodniej części miasta (rejon Targów Kielce)"


Miejski Zarząd Dróg w Kielcach, 25-384 Kielce, ul. Prendowskiej 7 zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych na temat planowanego do realizacji w latach 2009-2011 zadania inwestycyjnego pn.

"Rozwój systemu komunikacji publicznej w Kieleckim Obszarze Metropolitalnym - budowa ulic usprawniających obsługę komunikacyjną w zachodniej części miasta (rejon Targów Kielce)"

Informujemy, że na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach opracowana została koncepcja budowy oraz rozbudowy układu komunikacyjnego na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego terenu NIEWACHLÓW cz.I oraz rozbudowa ul. Batalionów Chłopskich na odcinku od ul. Zakładowej do ul. Markowskiego

Z opracowaną koncepcją można się zapoznać w siedzibie oraz na stronach internetowych Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach - www.mzd.kielce.pl/

Jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 30.01.2008 r. o godz.15.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kielce przy ul. Szymanowskiego 6, na którym przedstawione i omówione zostaną rozwiązania projektowe.

W spotkaniu oprócz przedstawicieli MZD wezmą udział projektanci koncepcji - Konsorcjum:

Zakład Ochrony Środowiska INWEST EKO S. Obarski i Wspólnicy Sp. jawna

Drogowa Pracownia Projektowa inż. Ewa Białek 25-015 Kielce, ul. Złota 23

Wszelkie uwagi i wnioski należy przesyłać w formie pisemnej pocztą na adres Miejskiego Zarządu Dróg, faksem nr ( 0-41 362 15 80 ) lub pocztą elektroniczną na adres planowanie(at)mzd.kielce.pl do dnia 15 lutego 2008 r.

Nadesłane wnioski i zastrzeżenia zaopatrzone w podpis i adres wraz z numerem ewidencyjnym zostaną przeanalizowane w przypadkach uzasadnionych tj możliwych do zastosowania ze względów technicznych, prawnych i finansowych, zostaną uwzględnione.

Wzór wniosku do pobrania  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by made your web.com