Wykaz ulic w drugiej kolejności utrzymania |
Lp. | Nazwa ulicy | Uwagi | 1 | Aleksandrówka | | 2 | Astronautów | | 3 | Barwinek | Wrzosowa - Czachowskiego | 4 | Batalionów Chłopskich | Malików – do końca | 5 | Cedzyńska | Prosta - Prochownia + pętla | 6
| Chęcińska | | 7
| Chodkiewicza | | 8
| Chopina | | 9
| Chorzowska | w granicach miasta | 10
| Chrobrego | | 11 | Cmentarna | + parking /6615+2126+7900/ | 12 | Czachowskiego | i nowy odc. od ul. Starowapiennikowej do Wapiennikowej oraz od ul. Wapiennikowej w kier. Spokojnej
| 13 | Czerwonego Krzyża | | 14 | Częstochowska | | 15 | Daleszycka | | 16 | Dąbrówki | | 17 | Dereniowa | z dwoma odnogami | 18 | Dewońska | | 19 | Długa | | 20
| Do Modrzewia | | 21 | Dobromyśl | | 22 | Domaszowska | Górna - Morcinka | 23 | droga k/piekarni | Witosa - Sieje | 24 | Dymińska | | 25 | Ewangelicka | | 26 | Fosforytowa | | 27 | Gagarina | | 28 | Głowackiego | | 29 | Grota Roweckiego | cała | 30
| Hipoteczna | | 31 | Hubalczyków | | 32 | Jałowcowa | | 33 | Janczarska | Na Stadion - Chodkiewicza | 34 | Jarońskich | | 35 | Jasna | Zagnańska - Okrzei | 36 | Jeleniowska | | 37 | Jurajska | | 38 | Kaczmarka | | 39 | Kalinowa | (od Ściegiennego do Łanowej) | 40
| Karbońska | | 41 | Karczówkowska | Mielczarskiego - Podklasztorna | 42 | Karczówkowska | Karczmarka – Armii Krajowej | 43 | Karskiego | | 44 | Kaznowskiego | | 45 | Klonowa | od Jesionowej do Wojewódzkiej | 46 | Klecka | (od Wojska Polskiego do pętli + pętla) | 47 | Kochanowskiego | cała | 48 | Kolonia | cała | 49 | Kongresowa+Wystawowa | | 50
| Kopernika | | 51 | Kościuszki | cała | 52 | Kowalczewskiego | | 53 | Kozia | | 54 | Kredowa | | 55 | Króla Kazimierza Wielkiego
| | 56 | Króla Władysława Jagiełły
| | 57 | Kruszelnickiego | | 58 | Kryształowa | | 59 | Krzemionkowa | | 60
| Krzywa | | 61
| Kujawska | | 62 | Kusocińskiego | | 63 | Langiewicza | | 64 | Lecha | | 65 | Legionów | | 66 | Leszczyńska | Solidarności – Poleska | 67 | Leśna | | 68 | Leśniówka | | 69 | Loefflera | | 70
| Mała Zgoda | Ściegiennego - Zgoda | 71
| Małopolska | Mazurska - Sandomierska | 72 | Markowskiego | + pętla | 73 | Marszałkowska | | 74 | Mazurska | Włoszka - Szczecińska | 75 | Mickiewicza | | 76 | Miedziana | | 77 | Mielczarskiego | | 78 | Mieszka I | | 79 | Morcinka | Sandomierska - Domaszowska | 80
| Na Stadion | (Szczepaniaka-Obrzeżna+pętla 6414m2,1022mb) i (Szczepaniaka-Pakosz 4334m2,628mb) | 81
| Niska | | 82 | Nowy Świat | | 83 | Ołowiana | cała | 84 | Orzeszkowej | | 85 | Panoramiczna | Paderewskiego - Czarnowska | 86 | Pańska | Za Walcownią – Górników Staszicowskich | 87 | Paska | Wapiennikowa - Strasza | 88 | Permska | | 89 | Peryferyjna | | 90
| Pietraszki / 864,20 – cała / | Siedmiu Źródeł – Dom Opieki Społecznej | 91 | Plac Wolności | | 92 | Planty | Piotrkowska - Sienkiewicza | 93 | Podhalańska | | 94 | Podlasie | Ściegiennego - Czachowskiego | 95 | Pocieszka | | 96 | Poleska | | 97 | Polna | | 98
| Pomorska | Włoszka - Szczecińska | 99
| Posłowicka | | 100
| Prendowskiej | | 101 | Prosta | Zagórska – Wikaryjska | 102 | Przechodnia | | 103 | Przecznica | | 104 | Przygodna | | 105 | Puscha | | 106 | Raciborskiego | | 107 | Radiowa | | 108 | Robotnicza | | 109 | Romualda | | 110 | Równa | | 111 | Sadowa | | 112 | Siedmiu Źródeł | | 113 | Silniczna | | 114 | Skalista | od Wapiennikowej do Starowapiennikowej + parking od Wapiennikowej w kier. Spokojnej
| 115 | Skorupki | | 116 | Słowackiego | | 117 | Smolaka | | 118 | Sobieskiego | | 119 | Solna | | 120 | Sołtysiaka "Barabasza"
| | 121 | Spacerowa | | 122 | Spokojna | | 123 | Starowapiennikowa | | 124 | Strasza | | 125 | Sukowska | | 126 | Sylurska | +nowy odcinek/984+776/ | 127 | Szczepaniaka | + parking | 128 | Szydłówek Górny | | 129 | Szymanowskiego | | 130 | Ściegiennego | drogi zbiorcze | 131 | Śląska | | 132 | Śniadeckich | | 133 | Św. Pawła | od węzła do Świerczyńskiej | 134 | Św. St. Kostki | | 135 | Tatrzańska | | 136 | Transportowców | | 137 | Triasowa | | 138 | Turystyczna | | 139 | Wesoła | | 140 | Wikaryjska | | 141 | Winnicka | | 142 | Wiśniowa | | 143 | Wojewódzka | | 144 | Wojska Polskiego | Tarnowska - Wrzosowa | 145 | Wróbla | cała | 146 | Wróblewskiego | | 147 | Wspólna | | 148
| Wystawowa
| | 149 | Zacisze | | 150 | Zakopiańska | | 151 | Zalesie | | 152 | Zapolskiej | + nowy odc. II etap
| 153 | Zdrojowa | | 154 | Zgoda | | 155 | Złota | | 156 | Żelaznogórska | | 157 | Żniwna | |
|
Zmieniony ( 24.11.2022. )
|