Menu Content/Inhalt
Start arrow Utrudnienia arrow Zmiany organizacji ruchu arrow Skrzyżowanie al. Solidarności/al. Tysiąclecia PP - zmiany organizacji ruchu
Skrzyżowanie al. Solidarności/al. Tysiąclecia PP - zmiany organizacji ruchu Drukuj Wyślij znajomemu
08.03.2022.
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 20.04.2022 r. planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Solidarności/al. Tysiąclecia PP w związku z budową magistrali ciepłowniczej i pracami drogowymi.
Al. Solidarności
- Na obu jezdniach al. Solidarności w obrębie skrzyżowania oraz na dojazdach i wyjazdach z niego zostaną wyłączone lewe pasy ruchu. Ruch na wprost przez skrzyżowanie odbywał się będzie jednym (środkowym) pasem ruchu. Dla kierujących dostępne będą także pasy do skrętu w prawo w al. Tysiąclecia PP.
- Na skrzyżowaniu al Solidarności/al. Tysiąclecia PP zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna.
- Zostanie zlikwidowane przejście dla pieszych po południowej stronie skrzyżowania, ruch pieszych odbywał się będzie poprzez wyznaczone przejście po stronie północnej.
Al. Tysiąclecia PP
-  Z al. Tysiąclecia PP (jadąc od strony ul. Warszawskiej) możliwy będzie wyłącznie skręt w prawo w al. Solidarności. Nie będzie możliwości jazdy przez skrzyżowanie na wprost w kierunku ul. Domaszowskiej. Dojazd do ul. Domaszowskiej będzie możliwy poprzez al. Solidarności i zawrotkę w sąsiedztwie skrzyżowania z al. IX Wieków Kielc/Sandomierska.
Powyższe zmiany w organizacji ruchu stanowią pierwszy etap zmian w obszarze skrzyżowania al. Solidarności/al. Tysiąclecia PP. Obowiązywać będą przez ok 1,5 miesiąca.
Zmieniony ( 13.04.2022. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by made your web.com