Menu Content/Inhalt
Witamy na stronach Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach
Ul. Wojska Polskiego - zamknięcie odcinka od ul. Tarnowskiej do ul. Zakopiańskiej

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 28.05.2019 r. (wtorek) w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Wojska Polskiego firma Trakt SA planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu.
Dla ruchu kołowego zostanie zamknięta ul. Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Tarnowską do skrzyżowania z ul. Zakopiańską. W związku z tym zostaną zamknięte również wloty ul. Dymińskiej, Nowej, Kosynierów do ul. Wojska Polskiego. Dojazd do ul. Nowej będzie możliwy wyłącznie od strony ul. Prostej, natomiast dojazd do ul, Dymińskiej od strony ul. Wapiennikowej i ul. Strasza. Ponadto zamknięte zostanie przejście dla pieszych przez ul. Wojska Polskiego na skrzyżowaniu z ul. Tarnowską.
Objazd zamkniętego odcinka od północy zostanie poprowadzony ul. Seminaryjską, Jana Pawła II, Miodowicza. Od południa – ul. Wapiennikową, Ściegiennego, Miodowicza
Zakaz wjazdu na zamknięty odcinek nie dotyczy dojazdu do posesji na ul. Wojska Polskiego nr od 42 do 66. Ponadto nie dotyczy dojazdu do posesji przy ul. Zakopiańskiej, Podhalańskiej, Kosynierów, ZOZ MSWiA, Polikliniki, KRUS i służb miejskich. UWAGA ruch odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Tarnowskiej w stronę ul. skrzyżowania z ul. Zakopiańską.
Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do połowy października br.

Zmieniony ( 23.05.2019. )
 
Ul. Wapiennikowa - utrudnienia w ruchu w godzinach nocnych
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 06.05.2019 r. w obszarze prowadzonej inwestycji na ul. Wapiennikowej występować będą utrudnienia w ruchu w godzinach nocnych (22.00-05.00) w związku z układaniem przez wykonawcę – firmę Strabag ostatniej tzw. ścieralnej warstwy asfaltu. W czasie prowadzenia robót mogą być nieprzejezdne poszczególne jezdnie, odcinki dróg, skrzyżowania oraz relacje skrętne. Utrudnienia potrwają do dwóch tygodni.
 
Zmiana organizacji ruchu na Rynku i okolicznych ulicach

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 15.04.2019 r. (poniedziałek) zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na Rynku oraz okolicznych ulicach.
ul. Piotrkowska
Na ul. Piotrkowskiej na odcinku od pl. Konstytucji 3 Maja do skrzyżowania z ul. Kozią zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Na wysokości gmachu Urzędu Miasta zostanie wyznaczonych 11 miejsc postojowych. Na wymienionym odcinku zostanie wprowadzony kontraruch rowerowy.
Rynek
Wprowadzony zostanie zakaz wjazdu dla pojazdów mechanicznych. Nie dotyczy: zaopatrzenia w godz. 6.00-12.00 do posesji Rynek 3 i 5, Kozia 2 oraz rowerów. UWAGA - Wjazd jednokierunkowo na północną pierzeję Rynku dla wymienionych powyżej pojazdów możliwy będzie od ul. Piotrkowskiej, wyjazd z Rynku odbywał się będzie poprzez pierzeję wschodnią. Północna pierzeja Rynku od strony ul. Bodzentyńskiej będzie fizycznie wygrodzona donicami z zachowaniem możliwości przejazdu rowerów, ponieważ na północnej pierzei Rynku zostanie wprowadzony kontraruch rowerowy (w stronę ul. Piotrkowskiej).
Postój TAXI zostanie przeniesiony z Rynku na ul. Bodzentyńską. Z ul. Bodzentyńskiej zachowany zostanie przejazd przez pl. św. Tekli do ul. Warszawskiej.   
Dojazd do parkingu Centrum możliwy będzie wyłącznie od strony ul. Pelca i Piotrkowskiej
Ul. Kozia
Pozostanie obowiązujący jeden kierunek ruchu dla pojazdów mechanicznych tj. od ul. Piotrkowskiej do ul. Silnicznej. Wprowadzony zostanie kontraruch rowerowy.
Ul. Orla, Warszawska
Organizacja ruchu pozostaje bez zmian.


Zmieniony ( 10.04.2019. )
 
Ul. Wesoła - utrudnienia w ruchu we wtorki i piątki

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z budową budynku na działce u zbiegu ul. Wesołej z ul. Niecałą i koniecznością zajęcia pasa drogowego przez Inwestora wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

W każdy wtorek i piątek ul. Wesoła w rejonie skrzyżowania z ul. Niecałą będzie zamykana dla ruchu kołowego. W ww. dniach na odcinkach ul. Wesołej od ul. Bodzentyńskiej do obszaru robót oraz od ul. św. Leonarda do obszaru robót obowiązywał będzie ruch dwukierunkowy oraz zakaz parkowania.

Powyższa organizacja ruchu będzie wdrożona począwszy od dnia 15.02.2019 r. Obowiązywać będzie najprawdopodobniej do końca br.

Zmieniony ( 12.02.2019. )
 
Zgłoszenia dotyczące usterek oświetlenia ulicznego

Informujemy, że zgłoszenia dotyczące usterek i awarii w funkcjonowaniu oświetlenia ulicznego można zgłaszać całodobowo

Nr tel.   578 559 882

mail:    Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zmieniony ( 18.09.2018. )
 
Skargi i Wnioski
W sprawach skarg i wniosków funkcjonowania Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach, Dyrektor MZD przyjmuje raz w tygodniu, w każdy czwartek w godz. 15:30 - 16:30, po uprzednim umówieniu, przez osobę zainteresowaną, terminu spotkania.
Termin spotkania można umówić pod nr tel 41 34-02-850.
Zmieniony ( 05.12.2016. )
 
designed by made your web.com