Menu Content/Inhalt
Start
Witamy na stronach Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach
Akcja zima 2017/2018
Wybrana grafikaPoniżej prezentujemy kolejność  zimowego utrzymania ulic miasta Kielce w sezonie 2017/2018 r. 
Zgłoszenia w zakresie zimowego utrzymania można kierować calą dobę pod numer telefonu: 41 34 02 800
Zmieniony ( 20.11.2017. )
Czytaj całość
 
Al. Popiełuszki - utrudnienia w ruchu
Informujemy, że w dniu 14.11.2017 w godzinach porannych firma Skanska wprowadzi tymczasową organizację ruchu związaną z budową pasa do zawracania, pasa włączenia i wyłączenia oraz budową infrastruktury towarzyszącej na al.Popiełuszki w rejonie nowobudowanego marketu LIDL. Zamknięte dla ruchu zostaną wewnętrzne pasy obydwu jezdni al.Popiełuszki.
 
Koncepcja ul. Piaski Miałe w Kielcach - konsultacje z mieszkańcami

W związku z przygotowywaniem dokumentacji projektowej dla zadania: „Budowa ul. Piaski Małe w Kielcach”  zaprasza się mieszkańców do zapoznania z opracowanymi materiałami koncepcyjnymi rozbudowy ulicy.

Zmieniony ( 13.11.2017. )
 
Konsultacje społeczne - Budowa i modernizacja sieci ścieżek rowerowych w Gminie Kielce jako element
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
ogłasza
KONSULTACJE SPOŁECZNE
dla inwestycji pn.:
„Budowa i modernizacja sieci ścieżek rowerowych w Gminie Kielce jako element zrównoważonej mobilności miejskiej”
Zmieniony ( 27.10.2017. )
Czytaj całość
 
Rondo Czwartaków - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że firma Skanska realizująca budowę ul. rtm. W. Pileckiego od dnia 05.05 br. (w godzinach popołudniowych) planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu w rejonie ronda Czwartaków.
Zostanie na nim zlikwidowany ruch okrężny, przejazd możliwy będzie w obu kierunkach wyłącznie w ciągu ulic Wrzosowa – Wojska Polskiego (DW 764). Zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Domki do ronda Czwartaków oraz ul. Grota-Roweckiego na odcinku od ul. Poligonowej do ronda Czwartaków. Objazd ulicy Grota – Roweckiego do ul. Wojska Polskiego w obu kierunkach zostanie wyznaczony Teligi – Starzyńskiego/Dąbka. 
Zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ponadto ul. Karskiego w obszarze budowy. Dojazd do ul. Karskiego możliwy będzie od strony ul. Wrzosowej.
Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do odwołania.
 
Zmieniony ( 08.05.2017. )
 
Skrzyżowanie al.Popiełuszki/Tarnowska/Wapiennikowa - zmiany w organizacji w ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w nocy z dnia 06-07.04.2017 r. (czwartek/piątek) firma Skanska realizująca budowę ul. rtm. W Pileckiego wprowadzi tymczasową zmianę w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Popiełuszki/ul. Tarnowskiej/ul. Wapiennikowej.  
W obrębie skrzyżowania oraz na jego wlotach zamknięta dla ruchu zostanie jezdnia wschodnia (od strony zakładów CPP „Prema”). Ruch w obu kierunkach odbywał się będzie sąsiednią jezdnią zachodnią. Na skrzyżowaniu z ul. Wapiennikową zostanie wyznaczone rondo.
Powyższa organizacja ruchu obowiązywać będzie do odwołania.    
Zmieniony ( 28.04.2017. )
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 12
designed by made your web.com