Miejski Zarząd Dróg w Kielcach - Start
Menu Content/Inhalt
Start
Witamy na stronach Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach
ul. Husarska, Ściegiennego - zmiany w organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 31.07.2018 r. firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ul. Wapiennikowej – Ściegiennego – Husarskiej.
Zamknięty dla ruchu kołowego zostanie wlot ul. Husarskiej do ww. skrzyżowania oraz wloty ul. Mahometańskiej i Chodkiewicza do ul. Husarskiej. Udostępniona dla ruchu kołowego zostanie ul. Ściegiennego. Na skrzyżowaniu z ul. Wapiennikową zostanie wytyczone małe rondo.
Objazd zamkniętego odcinka ul. Husarskiej zostanie wyznaczony ul. Ściegiennego – Sołtysiaka „Barabasza” – al. Legionów.
Na skrzyżowaniu al. Legionów/Marmurowa/Husarska przywrócona zostanie poprzednia organizacja ruchu tj. pierwszeństwo przejazdu zostanie ustanowione w ciągu ul. Marmurowej i Husarskiej, al. Legionów będzie drogą podporządkowaną.

Powyższe zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą około jednego miesiąca

Zmieniony ( 25.07.2018. )
 
Ul. Piekoszowska - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 26.06.2018 r. firma Trakt SA planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. Piekoszowskiej. Na odcinku od ul. Podklasztornej do ul. Grunwaldzkiej obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy. Będzie udostępniony dla ruchu ogólnego wjazd z ul. Piekoszowskiej na ul. Grunwaldzką. Ponadto zostanie zamknięty wlot ul. Naruszewicza do ul. Piekoszowskiej. Objazd zostanie wyznaczony ul. Dąbrówki. Powyższe zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do końca sierpnia br. 
 
Ul. Łopuszniańska - ruch wahadłowy
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 23.04.2018 r. (poniedziałek) na ulicy Łopuszniańskiej w związku z jej przebudową planowanie jest wprowadzenie ruchu wahadłowego na dwóch odcinkach o długości 400 i 200 metrów.
Funkcjonowanie ruchu wahadłowego spowodowane budową wskazanych oraz  kolejnych odcinków ulicy przewidziane jest do października br.
 
Ul. Piekoszowska - zmiana organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 23.04.2018 r. (poniedziałek) w związku z budową kanalizacji deszczowej i nawierzchni zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ul. Piekoszowska na odcinku pomiędzy ul. Grunwaldzką i ul. Malików (zakaz nie dotyczy dojazdu do posesji). Objazd zostanie wyznaczony ul. Malików i Szajnowicza – Iwanowa.
Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do 30.09. br.
Zmieniony ( 18.04.2018. )
 
Zgłoszenia dotyczące usterek oświetlenia ulicznego

Informujemy, że zgłoszenia dotyczące usterek i awarii w funkcjonowaniu oświetlenia ulicznego można zgłaszać w godzinach urzędowania MZD

Nr tel.   41/340 28 06

mail:    Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zmieniony ( 09.07.2018. )
 
ul. Cmentarna - zmiana organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z prowadzoną inwestycją w dniach 16-21.04.2018 r. zostanie zamknięty dla ruchu kołowego wlot ul. Cmentarnej do ul. Sandomierskiej. Objazd do ul. Cmentarnej zostanie wyznaczony ul. Warzywną i Zielną.
Zmieniony ( 13.04.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 13
designed by made your web.com