Menu Content/Inhalt
Start
Witamy na stronach Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach
Ul. Łopuszniańska - ruch wahadłowy
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 23.04.2018 r. (poniedziałek) na ulicy Łopuszniańskiej w związku z jej przebudową planowanie jest wprowadzenie ruchu wahadłowego na dwóch odcinkach o długości 400 i 200 metrów.
Funkcjonowanie ruchu wahadłowego spowodowane budową wskazanych oraz  kolejnych odcinków ulicy przewidziane jest do października br.
 
Ul. Piekoszowska - zmiana organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 23.04.2018 r. (poniedziałek) w związku z budową kanalizacji deszczowej i nawierzchni zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ul. Piekoszowska na odcinku pomiędzy ul. Grunwaldzką i ul. Malików (zakaz nie dotyczy dojazdu do posesji). Objazd zostanie wyznaczony ul. Malików i Szajnowicza – Iwanowa.
Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do 30.09. br.
Zmieniony ( 18.04.2018. )
 
Operator konserwacji oświetlenia ulicznego

Informujemy, że w maju 2018 r. obowiązek konserwacji oświetlenia ulicznego spoczywa na firmie Elpex.

Interwencje dotyczące usterek i awarii w funkcjonowaniu oświetlenia ulicznego można zgłaszać przez całą dobę do dyspozytora

Nr tel.   41/346 43 32
mail:    Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zmieniony ( 08.05.2018. )
 
ul. Cmentarna - zmiana organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z prowadzoną inwestycją w dniach 16-21.04.2018 r. zostanie zamknięty dla ruchu kołowego wlot ul. Cmentarnej do ul. Sandomierskiej. Objazd do ul. Cmentarnej zostanie wyznaczony ul. Warzywną i Zielną.
Zmieniony ( 13.04.2018. )
 
Rozbudowa ul. Wapiennikowej - zmiany w organizacji ruchu
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 07.04.2018 r. (sobota) w związku z przebudową ul. Wapiennikowej wykonawca inwestycji - firma Strabag planuje wprowadzić następujące zmiany w organizacji ruchu:
- zamknięte dla ruchu kołowego zostaną wloty ul. Ściegiennego (od strony północnej i południowej) do skrzyżowania z ul. Wapiennikową i Husarską. Na skrzyżowaniu zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna. Przejazd w obu kierunkach będzie możliwy jedynie w ciągu ul. Wapiennikowej i Husarskiej.
- na skrzyżowaniu al. Legionów/Marmurowa/Husarska nastąpi zmiana pierwszeństwa przejazdu. Ul. Marmurowa będzie drogą podporządkowaną. Pierwszeństwo przejazdu zostanie ustanowione w ciągu ulic al. Legionów – ul. Husarska.
- zamknięty dla ruchu kołowego zostanie wlot ul. Chodkiewicza do ul. Husarskiej. Dojazd do ul. Chodkiewicza odbywał się będzie poprzez ul. Sobieskiego – Wybraniecką.
- zamknięty dla ruchu kołowego zostanie wlot ul. E. Plater do ulicy Wapiennikowej oraz skrzyżowanie ul. E. Plater i ul. Starowapiennikowej. Dojazd od ul. E. Plater odbywał się będzie poprzez ul. Prusa.
- zamknięty dla ruchu kołowego zostanie odcinek ul. Czachowskiego pomiędzy ul. Wapiennikową i Starowapiennikową.  
- wjazdy na odcinki ul. Skalistej i Czachowskiego po północnej stronie ul. Wapiennikowej zostaną zawężone do 3 metrów.
 

Tranzyt
Dotychczasowy tranzyt dla pojazdów powyżej 3,5 t. biegnący ulicami Krakowską – Ściegiennego – Wapiennikową – al. Popiełuszki zostanie poprowadzony ulicami Krakowską – Armii Krajowej – Żelazną – Zagnańską – Jesionową – Świętokrzyską – al. Solidarności – Źródłową – Tarnowską – al. Popiełuszki.
Powyższe zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą około trzy miesiące.
 
Zmieniony ( 28.03.2018. )
 
ul. Wrzosowa - ruch wahadłowy
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 13.03.2018 r. (wtorek) w związku z budową ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego występować będą utrudnienia w ruchu na ul. Wrzosowej w sąsiedztwie ronda Czwartaków. W związku z koniecznością budowy elementów kanalizacji deszczowej a następnie nowego wlotu do ronda na fragmencie ul. Wrzosowej wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Od dnia 04.04 br. ruch wahadłowy odbywał się będzie całodobowo. Utrudnienia w ww. miejscu wstępować będą do maja br.
Zmieniony ( 03.04.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 12
designed by made your web.com