Menu Content/Inhalt
Start arrow Mapa witryny
Ulice z nazwami zaczynającymi się od litery R do litery S Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
05.12.2012.
Wybrana grafika

Numer      drogi      

Kategoria drogi

Zapis nazwy ulicy w systemach informatycznych/
Pełne brzmienie nazwy

Określenie przebiegu ulicy

początek

koniec

301458 T

G

Raciborskiego
Mariana  Raciborskiego

Kaznowskiego

Karbońska

0975 T

P

Radiowa
Radiowa

aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego

aleja IX Wieków Kielc

301273 T

G

Radlińska
Radlińska

Sandomierska

w kierunku północnym i wschodnim do nr porządkowego 24

73

K

Radomska
Radomska

granica miasta

aleja Solidarności

301274 T

G

Radostowa
Radostowa

Cedzyńska

Mąchocka

301275 T

G

Raginisa
Kapitana Władysława Raginisa

Grota-Roweckiego

Berberysowa

301276 T

G

Rajtarska
Rajtarska

aleja Na Stadion

Ściegiennego

301277 T

G

Rakowska
Rakowska

Świerkowa

Wojska Polskiego



INNE

Reja
Mikołaja Reja

 

 

0976 T

P

Robotnicza
Robotnicza

Łódzka

Zagnańska

301278 T

G

Rolna
Rolna

Żniwna

w kierunku wschodnim do nr porządkowego 8

0883 T

P

Romualda
Romualda

Sandomierska

Leszczyńska



 

rondo Brygady Świętokrzyskiej NSZ
Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych

rondo przy zbiegu ulic:Piekoszowskiej, Malików



 

rondo Cichociemnych AK     Cichociemnych - Spadochroniarzy Armii Krajowej

rondo u zbiegu ulicy Biskupa Mieczysława Jaworskiego i alei Solidarności



 

rondo Czwartaków
Czwartaków

rondo przy zbiegu ulic: Wojska Polskiego, Wrzosowa, Grota-Roweckiego, Pileckiego



 

                          rondo Geodetów Geodetów

rondo przy zbiegu ulic:Warszawskiej, Jeleniowskiej i Generała Władysława Sikorskiego

   rondo Giedroycia
Jerzego Giedroycia
 rondo przy zbiegu ulic: Paderewskiego, Żytnia, Kaczmarka, Ogrodowa



 

                          rondo Hedy-Szarego
Generała Antoniego Hedy-Szarego


rondo przy ulicy Krakowskiej i alei Na Stadion



 

rondo Herlinga-Grudzińskiego Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

rondo przy zbiegu ulic: Paderewskiego, Czarnowska, 1 Maja, al.IX Wieków Kielc



 

 rondo Jaskulskiego
Majora Franciszka Jaskulskiego "Zagończyka"


rondo przy zbiegu ulicy Grunwaldzkiej i alei Szajnowicza-Iwanowa



 

rondo Mikołajczyka
Stanisława Mikołajczyka

rondo przy zbiegu ulic: 1 Maja, Batalionów Chłopskich i Hubalczyków



 rondo Pamięci Męczeństwa Kresowian
Pamięci Męczeństwa Kresowian


rondo przy zbiegu ulic: Piekoszowskiej i Jagiellońskiej



 

rondo Sabbata
Prezydenta Kazimierza Sabbata

rondo przy zbiegu ulic: Polnej i Radiowej



 

                          rondo Skowrona
Majora Ignacego Skowrona


rondo przy zbiegu ulic: Żołnierzy Wyklętych i Kazimierza Smolaka



 

rondo Sprawiedliwych wśród Narodów Świata
Sprawiedliwych wśród Narodów Świata


rondo przy zbiegu ulic: Wystawowej, Kongresowej i Żołnierzy Wyklętych

  

 

rondo Szendzielarza
Pułkownika Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki"


rondo przy zbiegu ulicy Grunwaldzkiej i Podklasztornej



 

rondo Zientarskiego Pułkownika Jana Zientarskiego

rondo przy zbiegu alei Jerzego Szajnowicza-Iwanowa i ulicy Karbońskiej

301279 T

G

Rozmarynowa
Rozmarynowa

Berberysowa

granica miasta

301280 T

G

Równa
Równa

Paderewskiego

Żelazna

301281 T

G

Różana
Różana

Grunwaldzka

w kierunku południowym do nr porządkowego 22



WMZD

Różyckiego
Ludomira Różyckiego

według załącznika graficznego

 

301282 T

G

Rumiankowa
Rumiankowa

Rozmarynowa

w kier. pn. - wsch. do nr porządkowego 9

301283 T

G

Rybna
Rybna

Rzeczna

Chłodna



P

Rynek
Rynek

Duża

Bodzentyńska - Piotrkowska

301284 T

G

Rzeczna
Rzeczna

Zakręt
Rybna

na pd. - zach.do nr porządkowego 12
Pakosz

301285 T

G

Rzepichy
Rzepichy

Działkowa

Naruszewicza

301286 T

G

Rzeszowska
Rzeszowska

Obrzeżna

Lisowczyków

301287 T

G

Sabinówek
Sabinówek

Okrzei

do skarpy nad rz.Silnicą

301288 T

G

Sadowa
Sadowa

Spacerowa

Zacisze

301289 T

G

Samsonowicza
Jana Samsonowicza

Jeleniowska

w kierunku południowym do nr porządkowego 72

301439 T

G

Sandomierska
Sandomierska

aleja Solidarności

granica miasta

301459 T

G

Saperów
Saperów

Andersa

Poligonowa



G

Seminaryjska
Seminaryjska

Jana Pawła II

Tarnowska

301290 T

G

Sędziszowska
Sędziszowska

Chorzowska

w kierunku wschodnim do nr porządkowego 18

0898 T

P

Siedmiu Źródeł
Siedmiu Źródeł

Kolonia

do rzeki Sufraganiec

301291 T

G

Sieje
Sieje 

Piwowarska

droga do piekarni

0891 T

P

Sienkiewicza
Henryka Sienkiewicza

Żelazna

Ewangelicka

301292 T

G

Sienna
Sienna

Opielińskiej

Mielczarskiego

301290 T

G

Sikorskiego
Generała Władysława Sikorskiego

Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawska

301294 T

G

Silniczna
Silniczna

Kozia

Piotrkowska

301295 T

G

Skalista
Skalista

Starowapiennikowa

Langiewicza

301296 T

G

Skibińskiego
Leona Skibińskiego

Druckiego-Lubeckiego

 w kierunku wschodnim i północnym do nr porządkowego 14

301297 T

G

Skibowa
Skibowa

Ściegiennego

Łanowa

301298 T

G

Składowa
Składowa

Czarnowska

w kierunku północno - zachodnim do nr porządkowego 12

301299 T

G

Skłodowskiej-Curie
Marii  Skłodowskiej-Curie

1 Maja

w kierunku północno - zachodnim do nr porządkowego 72



WMZD

Skorupki
Księdza Ignacego Jana Skorupki

Paska

Strasza

301300 T

G

Skowronki
Skowronki

aleja Górników Staszicowskich

Pańska

0978 T

P

Skrajna
Skrajna

1 Maja

Malików

0979 T

P

Skrzetlewska
Skrzetlewska

Pawia

Łódzka

 

WMZD

Skrzetlewska
Skrzetlewska

1 Maja

Pawia

301301 T

G

Sławkowska
Sławkowska

od nr porządkowego 1

ślepo w kierunku wschodnim

301302 T

G

Słoneczna
Słoneczna

Karczówkowska

Szkolna

0980 T

P

Słowackiego
Juliusza Słowackiego

plac Wolności

Prosta

0893 T

P

Smolaka
Kazimierza Smolaka

rondo Skowrona

pn. - zach. granica działki nr 288/2 (obręb 0002)



WMZD

Smuglewicza
Franciszka Smuglewicza

według załącznika graficznego

 

0938 T

P

Sobieskiego
Króla Jana III Sobieskiego

Kwasa

Czarnieckiego

301303 T

G

Sokola
Sokola

Piwnika

Hubalczyków

0899 T

P

Solna
Solna

Paderewskiego

Staszica



WMZD

Solskiego
Ludwika Solskiego

według załącznika graficznego

 

0887 T

P

Sołtysiaka
Pułkownika Mariana Sołtysiaka "Barabasza"

aleja Legionów

Ściegiennego

301304 T

G

Sosnowa
Sosnowa

Łukowa

Brzechowska

301305 T

G

Sowia
Sowia

1 Maja

Przemysłowa

301306 T

G

Spacerowa
Spacerowa

Krakowska

Ogrodowa

301307 T

G

Spokojna
Spokojna

Ściegiennego

Langiewicza

301460 T

G

Spółdzielcza
Spółdzielcza

Kujawska

Szczecińska

301308 T

G

Stacyjna
Stacyjna

Chorzowska

do gruntów PKP



WEW

Staffa
Leopolda Staffa

Konopnickiej

do Szkoły Podst. Nr 1



UMZD

Stara
Stara

Marszałkowska

Warszawska

0977 T

P

Stare Sieje
Stare Sieje

Zagnańska

Piekarnia

0981 T

P

Starodomaszowska
Starodomaszowska

aleja IX Wieków Kielc

aleja Solidarności

301309 T

G

Starogórska
Starogórska

Sikorskiego

Radomska

301310 T

G

Starowapiennikowa
Starowapiennikowa

Wapiennikowa

Barwinek

301311 T

G

Starowiejska
Starowiejska

Gwarków

do nr porządkowego 46

301312 T

G

Starzyńskiego
Stefana Starzyńskiego

Wojska Polskiego

Berberysowa

0982 T

P

Staszica
Księdza Stanisława Staszica

Sienkiewicza

Zamkowa

301313 T

G

Stawki
Stawki

Piekoszowska

 na północ do nr porządkowego Piekoszowska 374 F

301314 T

G

Stokowa
Stokowa

Jagiellońska

ślepo w kierunku wschodnim

301315 T

G

Stolarska
Stolarska

Okrzei

do gruntów PKP



WMZD

Strasza
Maksymiliana Strasza

Prendowskiej

Paska



INNE

Struga
Andrzeja Struga

Orkana

do nr porządkowego 8

301316 T

G

Strycharska
Strycharska

Skrzetlewska

w kierunku północno - zachodnim do nr porządkowego 15



INNE

Studencka
Studencka

Warszawska

do końca budynków Politechniki Świętokrzyskiej

301317 T

G

Studziankowska
Studziankowska

Domki

Poligonowa

301318 T

G

Studzienna
Studzienna

Marszałkowska

Bukowa



WMZD

Stwosza
Wita Stwosza

według załącznika graficznego

 



WMZD

Styki
Jana Styki

według załącznika graficznego

 

301319 T

G

Sucha
Sucha

Pakosz

Okrężna

301320 T

G

Sucharskiego
Majora Henryka Sucharskiego

Wojska Polskiego

Berberysowa

301321 T

G

Sudecka
Sudecka

Tatrzańska

Bieszczadzka

0983 T

P

Sukowska
Sukowska

Łanowa

granica miasta

301322 T

G

Sybiraków
Sybiraków

Wikaryjska

rzeka Lubrzanka



G

Sylurska           Sylurska

Permska

al. Szajnowicza-Iwanowa

301323 T

G

Szareckiego
Generała Bolesława Szareckiego

Dąbka

Berberysowa

0985 T

P

Szczecińska
Szczecińska

Bohaterów Warszawy

Sandomierska

0986 T

P

Szczepaniaka
Wojciecha Szczepaniaka

Mahometańska

al. Na Stadion

301324 T

G

Szczygla
Szczygla

Wróbla

Wronia

301325 T

G

Szermentowskiego
Józefa Szermentowskiego

Kadłubka
Kadłubka

Świętokrzyska
na północ do nr porządkowego 17

301326 T

G

Szklana
Szklana

Średnia

Żurawia

301461 T

G

Szkolna
Szkolna

Karczówkowska

Grunwaldzka

301327 T

G

Szpitalna
Szpitalna

Starodomaszowska

Kościuszki

301328 T

G

Szwedzka
Szwedzka

Rajtarska

Duńska

301329 T

G

Szwoleżerów
Szwoleżerów

Obrzeżna

Zamojska

745

W

Szybowcowa
Szybowcowa

Radomska

granica miasta

0901 T

P

Szybowcowa
Szybowcowa

Warszawska

Radomska

301330 T

G

Szydłówek Dolny
Szydłówek Dolny

Marszałkowska

wschodnia granica działki nr 622 (obręb 0010)

301331 T

G

Szydłówek Górny
Szydłówek Górny

Warszawska

Zapolskiej

0988 T

P

Szymanowskiego
Karola Szymanowskiego

Bohaterów Warszawy

Zagórska


LEGENDA:
S-74 - droga krajowa ekspresowa w zarządzie GDDKiA
K - drogi krajowe
W - drogi wojewódzkie
P - drogi powiatowe
G - drogi gminne
UMZD - drogi wewnętrzne w utrzymaniu MZD
WMZD - drogi wewnętrzne w zarządzie MZD
WEW - drogi wewnętrzne niebędące w zarządzie MZD
INNE - ulice lub place niestanowiące dróg wewnętrznych (bez pasa drogowego)
X - droga znajdująca się poza granicami administracyjnymi miasta
Zmieniony ( 15.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by made your web.com