Menu Content/Inhalt
Start
Ulice z nazwami zaczynającymi się od litery D do litery F Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
05.12.2012.
Wybrana grafika

 Numer    drogi

Kategoria drogi

Zapis nazwy ulicy w systemach informatycznych/
Pełne brzmienie nazwy

Określenie przebiegu ulicy

początek

koniec

301042 T

G

Daleka
Daleka

Sandomierska

Leszczyńska

301043 T

G

Daleszycka
Daleszycka

Wojska Polskiego

Łopianowa



INNE

Daszyńskiego
Ignacego Daszyńskiego

Piłsudskiego

do nr porządkowego Jaworskiego 26

301044 T


G

Dąbka
Pułkownika Stanisława Dąbka

Wojska Polskiego

Berberysowa

301045 T

G

Dąbrowska
Dąbrowska

Pocieszka

do drogi osiedlowej (nr porządkowy 16)

301047 T

G

Dąbrówki
Księżniczki Dąbrówki

Chrobrego

Naruszewicza

301443 T

G

Dereniowa
Dereniowa

ślepo od ul. Rakowskiej

ślepo od ul. Sosnowej

301452 T

G

Dewońska
Dewońska

Massalskiego

Kazimierza Wielkiego



UMZD

Dębowa
Dębowa

Klonowa

Marszałkowska

301048 T

G

Diamentowa
Diamentowa

Kryształowa

Bernardyńska

0923 T

P

Długa
Długa

Częstochowska

Skrajna

0924 T

P

Do Modrzewia
Do Modrzewia

Ściegiennego

Łanowa

301049 T

G

Dobra
Dobra

Świerkowa

Jałowcowa

301050 T

G

Dobromyśl
Dobromyśl

Janowska

granica miasta

301412 T

G

Dobrowolskiej
Aleksandry Dobrowolskiej

Orzeszkowej

blok Nr 9 przy ul.Dobrowolskiej

301051 T

G

Dobrzyńska
Dobrzyńska

Sandomierska

Leszczyńska

301052 T

G

Dolna
Dolna

Okrężna

Osobna



WEW

Dolomitowa
Dolomitowa

Kryształowa

do nr porządkowego 5

301053 T

G

Domaniówka
Domaniówka

Zapolskiej

Szydłówek Górny

0925 T

P

Domaszowska
Domaszowska

aleja Solidarności

Morcinka

301054 T

G

Domki
Domki

Wojska Polskiego

Łopianowa



WEW

Drogosza
Leszka Drogosza

Okrężna

w kierunku pd-zach do granicy z dz. nr 447/10 obr.0023

301055 T

G

Druckiego-Lubeckiego
Księcia Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego

Fabryczna

w kierunku północnym do nr porządkowego 19

301056 T

G

Duńska
Duńska

Wrzosowa

Szwedzka

0926 T

P

Duża
Duża

Czerwonego Krzyża

Leonarda

301057 T

G

Dygasińskiego
Adolfa Dygasińskiego

Ściegiennego

Chodkiewicza

301058 T

G

Dymińska
Dymińska

Wojska Polskiego

Wapiennikowa

301059 T

G

Dyrekcji Głównej Górniczej
Dyrekcji Głównej Górniczej

Hutnicza

w kierunku południowym do nr porządkowego 26

301060 T

G

Działkowa
Działkowa

Piekoszowska

Kolberga

301061 T

G

Dzielna
Dzielna

Karskiego

Bąkowa

301062 T

G

Dzika
Dzika

Okrężna

Pakosz

301063 T

G

Dzikowskiego
Władysława Dzikowskiego

Białogońska

Siedmiu Źródeł



WMZD

Elsnera
Józefa Elsnera

według załącznika graficznego


0927 T

P

Ewangelicka
Ewangelicka

Plac Wolności

Sienkiewicza

761

W

Fabryczna
Fabryczna

Krakowska

Pańska



WMZD

Fałata
Juliana Fałata

według załącznika graficznego




WEW

Fałdowa
Fałdowa

Tektoniczna

Tektoniczna

301064 T

G

Folwarczna
Folwarczna

Morcinka

ślepo w kierunku zachodnim

301065 T

G

Fosforytowa
Fosforytowa

Podklasztorna

Bernardyńska



G

Franasia
Władysława Franasia

rondo Antoniego Hedy-Szarego

wjazd do pływalni "Delfin"

301066 T

G

Fredry
Aleksandra Fredry

Kolonia

do obiektu Wodociągów Kieleckich


LEGENDA:
S-74 - droga krajowa ekspresowa w zarządzie GDDKiA
K - drogi krajowe
W - drogi wojewódzkie
P - drogi powiatowe
G - drogi gminne
UMZD - drogi wewnętrzne w utrzymaniu MZD
WMZD - drogi wewnętrzne w zarządzie MZD
WEW - drogi wewnętrzne niebędące w zarządzie MZD
INNE - ulice lub place niestanowiące dróg wewnętrznych (bez pasa drogowego)
X - droga znajdująca się poza granicami administracyjnymi miasta
Zmieniony ( 05.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by made your web.com